برند سازنده محصول را انتخاب کنید

نمایش 1 - 48 کالا از 62

عینک ایمنی خارجی

عینک ایمنی خارجی

عینک ایمنی خارجی یک ابزار محافظتی می باشد که از چشمان شما جهت کاهش آسیب و مصونیت از خطر چشم و حتی گاهی صورت محافظت می کند. این وسیله جز تجهیزات بسیار پرکاربرد در مشاغل گوناگون محسوب می شود.

عینکی ایمنی از جمله پوشش‌های محافظ در محیط‌های کاری است. در واقع عینک ایمنی برای محافظت از چشم کارکنان در مقابل آب، مواد شیمیایی، خرده‌های جوش و ذرات مضر دیگر کاربردی ضروری دارد.

همچنین عینک ایمنی باید الزاما ضد اشعه‌های مادون قرمز و فرابنفش باشد و در بسیاری مواقع نیز ضدبخار بودن عینک ایمنی یک ویژگی الزامی به حساب می آید.

 

برند های عینک ایمنی خارجی :

برند های مخلتفی وجود دارد که تولید کننده عینک های ایمنی با کیفیت می باشد اما در بین آن ها یکسری از برند ها وجود دارد که در بین خریداران بسیار محبوب می باشد و سعی از خرید این برند ها می کنند در ادامه این برند ها را به شما معرفی خواهیم کرد که شامل :

 • آ او سیفتی
 • ام سی آر
 • پن
 • تری ام
 • توتاص
 • کاناسیف
 • ماتریکس
 • ولتکس
 • یووکس

 

اهمیت استفاده عینک ایمنی خارجی چیست؟

عینک‌های گاگل و عینک ایمنی خارجی از چشم‌های کاربر در برابر زباله‌های پرنده، گرد و غبار، دود و مواد شیمیایی خورنده پس از تصادف یا خرابی تجهیزات محافظت می‌کنند. به عبارت دیگر، ما از محافظ چشم استفاده می کنیم تا اولین خط دفاعی حیاتی را برای یکی از آسیب پذیرترین اندام های بدن فراهم کنیم.

سالانه هزاران صدمات چشمی در محل کار انگلستان رخ می دهد و حدود 20 درصد از این آسیب ها به اندازه کافی جدی هستند که باعث نابینایی جزئی یا کامل می شوند.

 

نحوه استفاده صحیح از عینک ایمنی خارجی

همیشه قبل از گذاشتن عینک ایمنی خارجی آنها را بررسی کنید. به دنبال هر گونه فرورفتگی، خراش، ترک یا شکنندگی باشید و اگر متوجه ساییدگی و پارگی شدید آن را فوراً تعویض کنید. عینک ایمنی خارجی اغلب در معرض محیط‌های خشن قرار می‌گیرند و به مرور زمان پوسیده می‌شوند. پلی کربنات و استات نیز با گذشت زمان مواد ضعیف تری می شوند.

 

نکاتی که در حین استفاده از عینک ایمنی باید رعایت شود

بعد از تهیه عینک ایمنی باید یکسری نکات را رعایت کنید تا باعث آسیب رسیدن به محصول نشود و بتوانید تا مدت ها از این محصول ایمنی استفاده کنید این نکات شامل :

 1. عینک‌های ایمنی مرتباً باید تمیز شوند و برای پاکسازی آن‌ها دربرابر مواد مضر مختلف، باید از مواد شوینده‌ی استاندارد عینک‌های ایمنی استفاده نمود.
 2. اگر برای خرید عینک می ‌روید، همیشه از فروشنده‌ی آن بخواهید که عینک را دربرابر اشعه‌های مختلف امتحان کرده و سپس به شما بفروشد.
 3. اگر عینک ایمنی شما دچار ضربه ویا‌ خط وخش گردید، باید سریعاً برای تعمیر آن اقدام کنید و از عینک به همان صورت استفاده نکنید زیرا احتمال آسیب دیدن چشم در این شرایط وجود دارد.
 4. عدسی عینک هنگامی که دربرابر گرما قرار می ‌گیرد، مانند یک ذره­بین می ‌شود. بنابراین به هیچ عنوان عینک ایمنی خود را دربرابر نور خورشید و در جلوی داشبورد وسایل نقلیه قرار ندهید زیرا این کار باعث می ‌شود که وسیله‌ی نقلیه‌ی شما دچار آتش­سوزی شود.
 5. برای این‌که بتوانید طول عمر عینک ایمنی خود را افزایش دهید، هنگام استفاده از آن، آن را با دو دست بر روی صورت قرار دهید و هنگامی که می ‌خواهید عینک را در بیاورید نیز آن را با دو دست در بیاورید.
 6. زمانی که از عینک ایمنی استفاده می ‌کنید باید محصولات آرایشی را کنار بگذارید زیرا این محصولات سبب آسیب دیدن عدسی عینک شده و کارایی آن را پایین می ‌آورند.
 7. اگر عینک ایمنی شما عینک مناسب ورزش کردن نیست، به هیچ عنوان از آن در هنگام ورزش کردن استفاده نکنید.

خرید عینک ایمنی ایرانی :

برای خرید عینک ایمنی ایرانی ابتدا نکته‌ای که باید به آن توجه کنید. انتخاب فروشگاه معتبر عینک حفاظتی است. در حال حاضر فروشگاه‌های زیادی اقدام به فروش انواع عینک‌های ایمنی می‌کنند. اما این نکته را نباید فراموش کنید که با توجه به توضیحات داده شده در اهمیت خرید عینک ایمنی استاندارد، هر فروشگاهی نمی‌تواند خواسته شما را برآورده کند.

همچنین جهت خرید عینک ایمنی و محافظ چشم باید به نوع آن و میزان محافظتی که از چشم ها ارائه می دهد متفاوت می‌باشد. هر نوع عینک با توجه به نوع محافظت از جنس خاصی تولید شده است. جنس عینک، برند و … همگی از عواملی هستند که بر روی قیمت آن تأثیر می‌گذارند.

قیمت عینک ایمنی ایرانی :

شما می توانید جهت مشاهده مدل ها و قیمت عینک ایمنی ایرانی در سایت ایمن ابزار سپه تمامی آن ها مشاهده کنید و محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. آشنایی و شناخت دقیق ابزار های ایمنی به شما کمک می کند تا در تهیه و خریداری تجهیزات ایمنی ترغیب شود. چرا که تهیه نکردن و استفاده نکردن از این ابزار ممکن است یک عمر باعث پشیمانی شود به همین خاطر شما می توانید جهت انتخاب بهترین محصول جهت استفاده و راهنمایی با کارشناسان فروش ایمن ابزار سپه جهت خرید و تهیه یک محصول با کیفیت در ارتباط باشد.

لینک عینک های ایمنی 

SS:1504

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.