برند سازنده محصول را انتخاب کنید
سایز کفش را انتخاب

نمایش 1 - 48 کالا از 170

کفش ایمنی ایرانی

انواع کفش ایمنی ایرانی 

کفش های ایمنی ایرانی امروزه جز با کیفیت ترین کفش های ایمنی تولید شده می باشد. زیرا به دلیل اینکه در تولید این کفش ها متریال های باکیفیت استفاده شده شده است. بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و جایگزین کفش های ایمنی برند های خارجی شده است. شما می توانید در فروشگاه ایمن ابزار سپه به راحتی کفش ایمنی مناسب خود را تهیه نمایید .

 

انتخاب بهترین کفش ایمنی ایرانی  :

امروزه بازار کفش‌های ایمنی بسیار وسیع است و انتخاب بهترین کفش ایمنی می‌تواند یک کارسخت و عذاب آور باشد. برخی از این کفش‌ها دارای قسمت های فلزی هستند و نقش حفاظتی در برابر ضربه دارند. این در حالی است که برخی دیگر از آن ها در برابر حرارت مقاوم بوده و برای آتش نشانی و کارهای حوزه نفت مناسب هستند.

کفش کار و کفش‌هایی که در فرآیندهای نظامی به کار گرفته می‌شوند نیز یک نوع کفش ایمنی محسوب می‌شوند. بنابراین، کفش های ایمنی را می‌توانیم به عنوان پوشش‌های حفاظتی برای پا تعریف کنیم که ممکن است در قالب‌های مختلفی تعریف شود و نحوه محافظت آنها از پا با یکدیگر متفاوت است.

یکی از مواردی که در بحث انتخاب بهترین کفش ایمنی ایرانی اهمیت دارد، تنوع بسیار بالای آن هاست و به این منظور از کدهای شناسایی برای آنها استفاده می‌شود. این کدها که با دستورالعمل EC آماده شده‌اند، با استانداردهای بین المللی تطابق دارند و در همه کشورهای دنیا یکسان هستند. برخی از الزامات مربوط به انتخاب بهترین کفش کار ایمنی به صورت زیر هستند:

 • EN-ISO 20344: 2011 – تجهیزات حفاظتی شخصی
 • EN-ISO 20345: 2011 – تجهیزات حفاظتی شخصی – کفش ایمنی
 • EN-ISO 20347: 2007 – تجهیزات حفاظتی شخصی – کفش حرفه‌ای یا کفش کار
 • EN-ISO 13287: 2006 – تجهیزات حفاظتی شخصی- مقاومت در برابر لغزش
 • EN-ISO 15090: 2012 – تجهیزات حفاظتی شخصی – کفش برای آتش نشانان
 • EN-ISO 17249: 2004 – تجهیزات حفاظتی شخصی- مقاوم در برابر برش
 • EN-ISO 20349: 2010 – تجهیزات حفاظتی شخصی- خطرات حرارتی و جوش

 

انتخاب بین کفش ایمنی ایرانی و کفش ایمنی خارجی :

انتخاب بهترین کفش ایمنی ایرانی همانند انتخاب کفش خارجی است و لازم است که با توجه به نیاز فرد برای خرید کفش اقدام کنیم. البته نکته‌ای که در مورد انتخاب کفش چه به صورت ایرانی و چه به صورت خارجی وجود دارد، اطلاع از مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن‌هاست. اگر اطلاعات ما در مورد مواد اولیه کامل باشد و بدانیم که از بهترین کیفیت ممکن استفاده شده‌است و خیالمان از بابت انتخاب بهترین کفش کار راحت‌تر خواهد بود.

 

برند های کفش ایمنی ایرانی :

برند هایی تولید کننده کفش های ایمنی در ایران هستند که از نظر کاربران بسیار دارای کیفیت خوبی می باشد و بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. در ادامه شما را با این برند ها آشنا می کنیم البته به این موضوع نیز توجه داشته باشید که برند های زیادی وجود دارد و از نظر کیفیت نیز بسیار مورد تایید باشد اما به دلیل برخی دلایل زیاد با آن ها آشنا نیستید. به همین دلیل ما سعی می کنیم شما را برند هایی آشنا کنیم که دارای کیفیت خوبی در تولید می باشند. این برند ها عبارتند از :

 • فرزین
 • ساتر
 • تابا
 • پادکس
 • پاتن
 • ایمن پا
 • ارک

 

خرید و قیمت بهترین کفش ایمنی ایرانی :

انتخاب و خرید کفش ایمنی ایرانی و با کیفیت می­ تواند تبدیل به یکی از سخت­‌ترین تصمیماتی شود که هر فرد در زندگی خود با آن مواجه خواهد شد. با این حال اما اگر از شرایط و خطراتی که در محیط کاری افراد را تهدید می­کند، اطلاعات کافی داشته باشید، می­ توانید کفش ایمنی ایرانی خود را خریداری کنید. توجه داشته باشید که توصیه می­‌شود قبل از خرید کفش ایمنی خارجی درباره برند­های خارجی تحقیقات کافی داشته باشید.

شما می توانید جهت بازدید از کفش های ایمنی ایرانی وارد سایت ایمن ابزار سپه شوید و با رفتن به قسمت مربوطه از تمامی مدل های کفش ایمنی دیدن فرمایید و از قیمت آن ها نیز اطلاع پیدا کنید. توجه کنید که اگر قصد خرید دارید نگران زمان رسیدن محصول نباشید چون ما سعی می کنیم در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات را به دست شما برسانیم به بتوانید از آن استفاده نمایید .

SS:1404

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.